Продовжується збір творів на присудження премії імені Василя Стефаника. Дана премія є найвищою в області відзнакою за вагомий внесок в розвиток української літератури Прикарпаття та в Україні. Цією премією відзначають твори літератури, які є духовним надбанням українського народу та збагачують історичну пам’ять народу, його національну свідомість і самобутність.

     Щорічно встановлюється Стефаниківська премія у таких номінаціях: 1. проза (драматургія, переклади); 2. поезія; 3. документальна і науково – критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика). У кожній номінації може бути премійовано лише один конкурсний твір.

     На  здобуття Стефаниківської премії пропонуються нові твори і роботи, опубліковані у завершеному вигляді протягом останніх двох років, але не пізніше, як за три місяці до їх висунення  на здобуття премії. Повторно, але не більше двох разів, можуть висуватися на здобуття Стефаниківської премії твори і роботи, які в конкурсному відборі дійшли до третього туру в попередньому році.

     Подання на здобуття премії можуть здійснювати  творчі спілки, об’єднання, товариства, громадські організації мистецького  та просвітницького спрямування, навчальні  мистецькі заклади, видавництва, редакції газет та журналів. Премія імені  В.Стефаника може присуджуватися автору тільки один раз за життя. Дипломи і Почесні знаки лауреатам вручаються головою обласної державної адміністрації та головою обласної ради 14 травня – під час урочистого відзначення дня народження Василя Стефаника.

     Подати  роботи на конкурс або отримати консультацію з питань участі в ньому, всі зацікавлені можуть в кабінеті 541 облдержадміністрації або за телефоном 55 – 19 – 41. Кінцевим терміном подання творів на здобуття премії є 1 квітня 2012 року.

 

Нагадаємо, що Бібліотеки Івано-Франківська закуплять книги Матіос, Андруховича і Прохаська

 

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура