Наближається до свого завершення великий концертний тур добре відомого шанувальникам музики гурту „Полюс”.

Протягом трьох місяців музиканти провели ряд концертів у містах та районних центрах Західної України. Деякі виступи відбувалися спільно з народним артистом України Тарасом Петриненком, решта концертів були власне сольними виступами гурту „Полюс”.

„Наш концертний тур пройшов дуже успішно і успішними були усі концерти, які ми провели. Ще декілька місяців тому ми планували завершити свій тур великим концертом в Івано-Франківську. Проте уже сьогодні ми не можемо назвати цей наш концерт – фінальним. Це, швидше, плановий захід. Адже ми проводили сольний концерт у Івано-Франківську близько трьох років тому”, – розповідає соліст гурту „Полюс” Андрій Василюк.

Власне, свого завершення після івано-франківського концерту проанонсований тур „Полюсу” не матиме. Уже відтепер заплановані концерти гурту, які відбуватимуться весною і влітку. Музиканти зізнаються, що під час своєї мандрівки Західною Україною відчули абсолютну затребуваність таких концертів.

„Трапилося так, що у нас завершується один концертний тур і одразу розпочнеться наступний. І нові концерти також відбуватимуться як з Тарасом Петриненком, так і як сольні виступи гурту „Полюс”. Ми зараз у активній концертній фазі, шукаємо нових форм для своїх пісень, – каже Андрій Василюк. – Для нас дуже цікавим стало таке відкриття – у суспільстві панує думка про загальну апатію, про те, що людям зараз нічого не потрібно, що народ байдужий. Ми виявили, що ця думка не має жодного підґрунтя. Народу дуже потрібні концерти якісної музики. Іноді нам кажуть, що пісні, які ми виконуємо – для певної вікової чи суспільної категорії. Проте наш концертний тур допоміг нам зрозуміти, що наші пісні з однаковою зацікавленістю слухали і, скажімо, в селі Сваричів Рожнятівського району чи в Коломиї, Луцьку, чи у Львові. Наша вікова аудиторія – люди від 15 до 55 років. Це не загал, вихований на теле-шоу, а люди, які люблять справжні пісні, у яких важливу роль відіграє і текст пісні, і музика, і виконання”.

Концерт гурту „Полюс”, який відбудеться у Івано-Франківську вже 7 березня, є давно очікуваним. Глядачі відчують атмосферу живої музики, почують ряд нових пісень, стануть свідками музичних експериментів, адже ряд пісень прозвучить акапельно, музиканти виконають їх спільно з дівчатами з групи „Джем”.

Пісні, які вирізняють гурт „Полюс” з-поміж інших музичних гуртів, є дуже особливими. Таку музику в Україні зараз майже ніхто не грає. Адже її можна назвати традиційним класичним поп-роком.

І на концерті у Івано-Франківську шанувальники гурту „Полюс” зможуть почути нові пісні, які ще ніде не звучали і які складають 70% програми концерту. Навіть давно відомі і впізнавані уже пісні звучатимуть по-новому.

„До організації концерту ми не залучали жодних спонсорів і жодних політичних кандидатів. Це наша принципова позиція. Усі наші концерти є виключно касовими, спрямованими тільки на глядача”, – запевняє Андрій Василюк.

Він переконаний, тільки глядач може вирізнити справжню, якісну музику і тільки глядач може по-справжньому підтримати улюблених музикантів. Тому учасники гурту „Полюс” запрошують усіх шанувальників своєї творчості на концерт, який відбудеться 7 березня, о 18.30 в приміщенні обласної філармонії.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура