Ми продовжуємо нашу рубрику і нагадуємо, що відтепер шанувальники літератури зможуть дізнатися, що цікавого планують українські письменники зробити протягом року і чим тішитимуть шанувальників своєї творчості? Про свої плани нам розповів відомий український письменник Юрій Андрухович. 

„Наприкінці минулого року вийшла моя нова книга „Лексикон інтимних міст” і, власне кажучи, досі не було можливості виступити із презентаціями цієї книжки. Тому із видавцем ми запланували тур на квітень, який розпочнеться 5 квітня у Івано-Франківську. Цей тур триватиме приблизно до 20 квітня і ми плануємо відвідати 6-7 міст України. Завершимо ми його презентацією книги у місті Одеса.

А уже наприкінці травня-на початку червня відбуватиметься інший тур, музичний. Спільно з гуртом „Карбідо” ми покажемо нашу нову програму „Абсент”. У нас була прем’єра цієї програми у грудні в Києві, але після цього ми не виступали спільно, тому зараз також пануємо 6-7 концертів.

А щодо праці, як такої, то зараз я із головою поринув у переклади і на початок вересня має вийти зовсім нова книжка Бруно Шульца в моєму перекладі. Ситуація з цим письменником така, що світ побачили дві збірки його оповідань і була певна кількість їх поза збірками. Тому цього разу буде вперше видано його повну творчість в українських перекладах. Вперше варіант перекладу творів Бруно Шульца буде виконано одним автором і вони будуть повністю зібрані під однією обкладинкою. Саме над цим я зараз працюю”.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура