Одним з напрямків діяльності Національного заповідника «Давній Галич», як наукової установи, є видавництво. З нагоди різних заходів (конференцій, семінарів) видаються збірники матеріалів. Також, для популяризації пам’яток, які знаходяться на терені Заповідника; зацікавлення туристів музейними закладами, пам’ятками історії і культури друкуються популяризаційні видання (буклети та календарики). Загалом, за 17 років своєї діяльності Заповідником видано більше шести десятків різнопланових видань.

І ось – нова друкована продукція, яка безперервно потішить око і буде корисною для шанувальників рідного краю та любителів футболу. Це – календар на 2012 рік, який виданий інформаційно-видавничим відділом Заповідника. Задум є чудовий, оскільки завдяки йому одночасно здійснюється популяризація пам’яток культурної спадщини та проведення в Україні футбольного турніру Євро-2012. 

Чудова  світлина Замкової гори з вежею замку є мотивацією для всіх шанувальників футболу та краєзнавства відвідати одну з шести уцілілих фортець Прикарпаття, а подана веб-адреса Національного заповідника в світовій мережі Інтернет дасть змогу отримати всю необхідну інформацію про один з найбільших заповідників у Європі.

Календар надруковано на крейдяному папері формату А3. За своїм наповненням він поділяється на три блоки: І. зображення пам’ятки культури національного значення – Галицького старостинського замку XIV ст;  ІІ. сам календар на 2012 рік; ІІІ. інформація для футбольних вболівальників Євро-2012.

Для практичного використання календаря подано розподіл країн – учасників Євро-2012 на групи (А, B, C, D); календар командних ігор по датах (І – ІІІ тури, проведення чвертьфіналів, півфіналів та фіналу); також, вболівальник матиме змогу самостійно внести інформацію про переможців у спеціально виведені таблички.

Видання подібного календаря є добрим прикладом менеджменту щодо популяризації пам’яток культурної спадщини, ознайомлення ширших кіл громадськості з славними об’єктами минулого нашого краю.

Нагадаємо, що "Позитивно-негативна виставка" відкрилася у Давньому Галичі

 

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура