На нашому сайті ми продовжуємо спілкування з відомими артистами Прикарпаття, щоб розпитати у них, що цікавого вони планують на 2012 рік. Сьогодні про свої плани нам розповідає соліст і фронтмен відомого гурту „Фліт” Андрій Марків. 

„Якось так сталося, що група „Фліт” випускає альбоми з періодичністю в три роки (2003, 2006, 2009). Отже прийшла пора цього року випустити альбомчик, щоб не пропала послідовність (жартую). Насправді матеріалу вже трохи назбиралось, тим більше – свіжа кров у команді бурлить і не дає просто так розслаблятися. Хлопці щорепетиції приносять нові ідеї, які ми разом обговорюємо і обігруємо. На даний момент маємо матеріалу на третину альбому. І звичайно, десь навесні знімемо відео на підтримку однієї з нових пісень – це обов’язково потрібно. На яку точно, ще не можу сказати, бо при придумуванні кожної нової пісні відразу з’являється бажання зняти на неї відео, напевно під впливом свіжих вражень.

Стосовно концертів, зараз у нас проходить тур під назвою „Вболівай по-українськи”, пов’язаний з „Євро-2012”. Насамперед, хочемо благополучно його відбути, а потім, звичайно, усі шанувальники нашої творчості будуть мати можливість влітку побачити нас на різних всеукраїнських фестивалях”. 

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура