7 березня о 18.00 у Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі відбудеться концерт під назвою «Без жінок на світі все не так». Цей концерт театральний колектив підготував як альтернативу до традиційних 8-березневих подарунків – тюльпанчиків у целофанових обгортках.

«Є багато думок, чи потрібно нині святкувати 8 березня. Я маю свою суб’єктивну думку з цього приводу і вважаю, що жінок потрібно шанувати завжди. Дарувати їм квіти та приділяти увагу цілорічно. Мене, як чоловіка, принижує, коли стадо чоловіків біжить 8 березня купувати квіти», – розповідає директор облмуздрамтеатру Ростислав Держипільський.

Він наголошує, що практика проведення таких концертів в театрі колись була, вони входили до театрального репертуару, їх часто показували на гастролях.

«Це можливість для глядачів побачити акторів іншими, якими вони їх ще не бачили. І є можливість познайомити глядачів із кращими зразками класичної музики. До програми концерту ми внесли тільки хіти – арії з відомих оперет, твори у виконанні оркестру, пантоміму, естрадні пісні. Програму будували таким чином, аби це були відомі твори, не попсові, а справжні. Щоб глядачу в залі хотілося підспівувати виконавцям», – каже Ростислав Держипільський.

Концерт «Без жінок на світі все не так» відбудеться не лише 7 березня. Його введуть в репертуар театру, і уже 27 березня до для театру відбудеться схожий концерт «Без театру в світі все не так», в основі якого буде саме ця концертна програма.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура