Ми продовжуємо нашу рубрику і нагадуємо, що відтепер шанувальники літератури зможуть дізнатися, що цікавого планують українські письменники зробити протягом року і чим тішитимуть шанувальників своєї творчості? Про свої плани нам розповів відома українська поетеса Галина Петросаняк.  

„Я дуже чекаю, що у 2012 році вийде переклад книжки, який я закінчила ще минулого року. Ця книга називається „Ось іде людина” і її автор – Олександр Гранат. Книжка має вийти у „Видавництві Жупанського”. Це чудовий роман, він дуже динамічний, дуже жвавий, дуже мудрий, написаний з добрим почуттям гумору і основне, що є для мене важливим, його автор народився у Городенківському районі і жив у Городенці, у Станиславові, у Львові. Тобто можна сказати, що це наш краянин, хоча німці вважають його своїм краянином, а у Америці його частково вважають американським актором. Це людина, яку знають не тільки у Європі, а й у Америці і тому я думаю, що вже найближчим часом і українцям буде цікаво прочитати його біографію.

  Наступну книжку я також перекладаю з німецької. Це книжка німецького автора, якого звати Анатоль Реньє і вона називається „Тоді в Болехові”. Я мала честь познайомитися  з її автором цього року у Німеччині.   Це досить неоднозначний документальний роман, документальна проза про події у Болехові в 40-х роках, про окупаційний час і про страшні речі, які там відбувалися. Книжка ще перекладається, але думаю, вона вийде друком також ще цього року. Що стосується написання нових віршів, то, звичайно, хочеться якомога більше гарних імпульсів, тоді поезія і народжується спонтанно. Зараз у мене є деякі неопубліковані вірші, є неопубліковані есе і може, вийде і така книжка ще цього року”.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура