На нашому сайті ми продовжуємо спілкування з відомими артистами Прикарпаття, щоб розпитати у них, що цікавого вони планують на 2012 рік. Сьогодні про свої плани нам розповідає соліст відомого гурту „Полюс” Андрій Василюк. 

„У гурту „Полюс” на 2012 рік є достатньо планів. Декілька днів тому ми завершили великий концертний тур містами Західної України і поки що серед найближчих наших планів – запис нових пісень. Це будуть як нові пісні для нашого гурту, так і запис кількох пісень з гуртом „Джем”, який є своєрідним дівчачим підрозділом гурту „Полюс”. Така активна праця над записом нових творів триватиме до Великодня, під час посту, а потім ми знову повернемося до концертної діяльності.

Не знаю, чи буде гурт „Полюс” залученим до святкування дня міста, але хотіли б провести до цього свята великий концерт на одному з відкритих майданчиків Івано-Франківська.

Якщо говорити відверто, цей рік буде специфічним, адже це рік виборів. Тому або буде відбуватися серйозний концертний рух із залученням багатьох музикантів, або його не буде взагалі. Все це багато в чому залежить від політичної ситуації в країні.

У цьому році ми плануємо дещо змінити свій статус, адже на сьогодні ми не є ні філармонійним колективом, ні муніципальним, ми – самі по собі. Тому очевидно, гурт перейде з фізичного статусу у юридичний. Або ж продовжимо співпрацю з обласною філармонією – поки що ці моменти ще невизначені.  Найвагоміший наш план – провести цього року ряд концертів. Зокрема уже домовлено, що з 25 квітня відбудуться наші концерти спільно з народним артистом України Тарасом Петриненком у таких містах, як Стрий, Долина, Богородчани і Бучач. Концертів на 2012 рік ми плануємо дуже багато і, сподіваюся, нам вдасться розширити їхню географію, щоб познайомити з нашою музикою якомога більше людей”.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура