В середу, 14.03.2012 о 19:00 в івано-франківському арт-кафе «Мармуляда» (вул. Чорновола, 23) відбудеться благодійна фотовиставка-аукціон. Всі виручені кошти від продажу робіт відомого митця Прикарпаття - Олександра Торб'яка підуть на підтримку тяжкохворих дітей, що проходять лікування в Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні. Вартість лікування становить десятки, а подекуди і сотні тисяч гривень. На Вашу допомогу в нелегкій боротьбі із недугою очікують шестеро малесеньких янголяток, інформацію про яких можна прочитати на сайті благодійного фонду «Ти-ангел».

 

Москалюк Іван з села Вікно Городенківського району - дванадцятирічний хлопчина, якому за своє коротке життя довелося страждати, багато страждати... У п'ятирічному віці помирає його молодший брат Роман, життя маленького хлопчика забирає пухлина головного мозку, а через рік помирає найрідніша, найдорожча людина - мама. Орися закінчує життя у 39-ть років. Смерть наступила в наслідок раку печінки. Після тяжких втрат сім'я у складі двох чоловік - тата і маленького Іванка продовжує жити звичайним сільським життям. Тато багато уваги приділяє синові, опікується та доглядає його. Підтримки рідних у вихованні дитини батько не отримує, оскільки всі відійшли із життя, а далекі родичі проживають за межами області. Іванко росте веселим життєрадісним хлопчиком, гарно вчиться в школі, допомагає батькові по господарству, але раптом страшна біда знову завітала у цю збідовану сім'ю, Іванкові діагностують рак крові. Ось, що пише тато хлопця: " Проживаємо ми в селі, мені 54 роки, роботи не маю, оскільки доглядаю за хворою дитиною. Наша сім'я є невеликою, живемо скромно. Звертаюся до Вас з проханням підтримки у лікуванні мого єдиного синочка, моєї єдиної надії та опори у житті. Допоможіть врятувати Іванка. Бог віддячить Вам за порятунок сироти".

 

Клапчук Михайло, 2003 р.н. з Коломийського району. В 2011 році, Михайлик пішов у першій клас. Не зважаючи на те, що часто хворів та втомлювався, він все одно, горів бажанням вчитися. 14 січня цього року Михайлик поскаржився на болі у животику, через два дні його поклали в реанімацію м. Коломиї, де було виявлено, що весь організм перенаводнений (печінка, легені, нирки на 30% робочі). А 17 січня його транспортували в Івано-Франківську ОДКЛ, в відділ реанімації. Пізніше в Києві, в лабораторії ОХМАТДИТ встановили страшний діагноз: Лімфома Беркітта. Мама змушена перебувати весь час біля Михайлика (від народження), працює тільки батько хлопчика. У Михайлика ще є братик - Степанко, 12 рочків. Сім’я надіється на Божу допомогу і не втрачає надію на оздоровлення дитини. Зараз Михайло проходить курс хіміотерапії.

 

Аріночка Жураковська - маленька п’ятирічна принцеса з смт. Богородчани. Тернистий життєвий шлях дитини починається від самого її народження - штучна вентиляція легень, інфузійна терапія, пупочний катетер і це ще далеко не всі випробування маленького страждальця. Лікарі поставили страшний діагноз - правосторонній геміпарез зі стійкими вираженими руховими розладами. Проте, завдяки активній терапії останніх років, дівчинка вже самостійно ходить. Продовжувати лікування – конче необхідно! Аби закінчити курс реабілітації, потрібно майже 60 тисяч гривень. Таких грошей у матусі Аріни просто немає. Вона виховує дівчинку сама. Ось що пише мама дівчинки: «Лікарі рекомендують проходити реабілітацію кожні 4 місяця. Але через те, що я виховую Аріну одна і не працюю (веду догляд за дитиною-інвалідом), зібрати кошти на лікування не можу. Тому благаю всіх, хто може допомогти моїй донечці стати здоровою і щасливою дитиною, надати матеріальну допомогу для її лікування».

 

Кузан Іванна, 1995 р.н. , с. Горохолина, Богородчанський р-н. Коли Іванна проходила медичний огляд в школі, лікарі помітили на її легенях дивні плями, яким медики не давали ніяких пояснень. Батьки забили на сполох, відвезли Іванку в санаторій на лікування, не маючи жодних підозр про страшну хворобу. Повернувшись із санаторно-курортного лікування полегшення не спостерігалося, а стан дівчинки з кожним днем погіршувався. Батьки вирушили в Ів-Франківськ на детальне обстеження. Найгірші підозри підтвердилися, в дитини виявили лімфогрануломатоз. Десятий клас Іванна закінчила екстерном, не відвідуючи школи. Мріяла і мріє вступити в медичний інститут, але через хворобу не зможе цього зробити. В даний час проходить хіміотерапію в дитячій клінічній лікарні. Мама Іванки: «Про свій страшний діагноз Іванка здогадувалася від самого початку, адже готуючись до вступу в медичний інститут прочитала багато медичної літератури. Дуже сильно переживає, а з нею і вся наша сім’я. Всі кошти, що нажили, ми все до останньої копійки віддали для лікування Іванки. Зараз ми залишилися без грошей, і можливості допомогти нашій дитині. Дуже хочеться, щоб вона вилікувалась, щоб здійснилась Іванчина мрія. З Іванки вийшов би добрий і чуйний лікар. Ми щиро просимо Бога, щоб нас не забув і оздоровив нашу донечку. Будемо щиро вдячні за вашу допомогу і підтримку!».

Сем’юк Олександр, 2003 р.н. з села Угорнич, Коломийський р-н. Сашко ріс дуже активною і веселою дитиною, майже ніколи не хворів. Пішов у перший клас, як і усі дітки. Але одного літнього дня, коли Сашко грався на вулиці, він знепритомнів. Лікарі поставили діагноз - гострий лімфатичний лейкоз. На даний момент проходить лікування в обласній дитячій клінічній лікарні. Вихованням Сашка і його молодшого братика займається мама. Батько покинув сім’ю і нічим їм не допомагає. Сім’я змушена виживати на мізерну зарплату бабусі, а на довготривале лікування і якісні ліки у них просто немає коштів. Мама Сашка дуже просить небайдужих людей допомогти дитині на шляху до одужання.

 

Пилипчук Ольга 1999 р.н. з села Томашівці, Калуського району. Оля поступила на лікування з тяжким діагнозом - гострий лейкоз, проходить перший протокол лікування в обласній дитячій лікарні. Оля дуже важко

переносить складне лікування. Зразу після хімії у Олі майже випало все волосся, а в неї була прекрасна коса. Появився сильний стоматит, вона нічого не могла їсти.

У сім'ї працює тільки батько. В Олечки дома є ще два братика і сестричка. Після п'ятнадцятиденного лікування в Олі взяли аналізи кісткового мозку і виявили пухлинну масу. В зв'язку з цим, її на два протоколи переведуть на лікування в Київ або Львів. Та, невеликі кошти, які змогла зібрати родина, підходять до кінця. Батьки Олечки благають всіх людей із щирим і добрим серцем надати посильну допомогу в лікуванні донечки.

 

Фонд «Ти-АНГЕЛ» також звертається до всіх небайдужих людей, до тих хто знайде в своєму серці краплинку доброти та милосердя, щоб допомогти дітям повернутися до повноцінного життя. У всіх них є шанси на одужання, потрібно лише отримати якісне лікування.

 

***

В колекції фотовиставки збірка робіт автора, яка показує всю велич гірських масивів Карпат і Криму, заряджає енергетикою безмежності та надзвичайних краєвидів, які можна осягнути не тільки мандрівками, але відчути крізь призму об'єктива. Саме в такі моменти відчуваєш себе на вершині світу і весь смак життя, чистоту думок та прагнення йти вперед. Дозвольте собі перенестись в ті моменти танцю сонця та світла, побачити живі тумани та полонини, сонячні посмішки неба та засніжені поля чистим снігом. Саме так автор хоче передати розмову людини і природи, душевну рівновагу, той вихор емоцій на вершинах, коли торкаєшся неба.

Початок фотовиставки 14 березня о 19:00 год. Арт-кафе Мармуляда, вул. Чорновола, 23, Івано-Франківськ.

В програмі заходу: 1.Відкриття виставки (театралізований виступ) 2.Благодійний продаж фото картин (результати продажу будуть оголошені в кінці фотовиставки) 3.Неофіційна частина Вхід вільний. ДОПОМОГТИ ЛЕГКО! РАДІ БУДЕМО БАЧИТИ ВАС!

http://www.tyanhel.org.ua/ua/news/fotovystavka/view/

 

 

Єлизавета Бойко,

менеджер благодійних програм

тел. 068-104-21-65

тел. 097-664-73-67

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура