Ми продовжуємо нашу рубрику і нагадуємо, що відтепер шанувальники літератури зможуть дізнатися, що цікавого планують українські письменники зробити протягом року і чим тішитимуть шанувальників своєї творчості? Про свої плани нам розповів відомий український поет Любомир Стринаглюк.

„Хочу сподіватися на те, що нарешті цього року побачить світ моя книжка „Бентежні видива”. Так сталося, що писав я її майже 14 років. У моєму житті були певні непоетичні періоди, хоча поет завжди залишається поетом. Але в той час відбувався певний внутрішній словопис і це все було наскільки сконцентровано і смислово насичене, що вилилося у таку от підсумкову книжку. Очікую її з нетерпінням, сподіваюся, що вона таки з’явиться цього року.

Далі, у зв’язку з тим, що я вже понад рік займаюся книгорозповсюдженням, у моїх планах є багато різноманітних творчих проектів, зокрема поліграфічні малі форми, це мене дуже цікавить. Також я почав писати книгу на певні апокаліптичні мотиви. Це не є книга прози, це, швидше, книжка-попередження. Поки що не розголошуватиму, про що саме вона, але сподіваюся – те, що в ній написано, буде стосуватися кожного з нас”.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура