На нашому сайті ми продовжуємо спілкування з відомими артистами Прикарпаття, щоб розпитати у них, що цікавого вони планують на 2012 рік. Сьогодні про свої плани нам розповідає відома співачка Оксана Романюк.

„Якщо говорити про творчі плани, то потрібно згадати мою минулорічну участь у проекті „Голос країни”. Цей проект вніс свою лепту у мою творчу „закалку”, і я рада, що моїм тренером був такий артист, як Стас П’єха.

Ще у жовтні 2010 року відбувся мій перший сольний концерт у супроводі оркестру „Best Orchestra”. Це стало початком нашої творчої співпраці з цим колективом талановитих музикантів. І саме з „Best Orchestra” я нещодавно працювала на Міжнародному дитячому фестивалі циркового мистецтва „Magic show” у Женеві (Швейцарія).

Це своєрідне дитяче циркове Євробачення, бо і проводиться під егідою Європейської мовної спілки. Виконання пісень на багатьох мовах, спілкування з людьми різних країн, перебування у красивій країні – саме такі позитивні враження приїхали зі мною.

І одразу по приїзді до Івано-Франківська ми вирішили зробити новий сольний концерт, який відбуватиметься виключно наживо з оркестром. Цей концерт запланований на квітень і у ньому мають звучати мої нові пісні. Спочатку концерт буде у Бурштині, а далі, якщо все складеться добре, і у Івано-Франківську. Тому зараз повним ходом проходять репетиції, ми готуємо нові костюми”.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура