Ми продовжуємо нашу рубрику і нагадуємо, що відтепер шанувальники літератури зможуть дізнатися, що цікавого планують українські письменники зробити протягом року і чим тішитимуть шанувальників своєї творчості? Про свої плани нам розповів поет Василь Карп’юк.

„В кінці минулого року вийшла моя нова поетична книга „Brustury”, то зараз трохи з нею мандрую. Зокрема, презентував її у Львові, Тернополі, Харкові, Вінниці, Чернівцях, Коломиї і, звісно, Івано-Франківську.

Триває розпочата кілька років тому робота над збором матеріалів про Тараса Мельничука. Підсумком має стати художній твір з новим героєм для молоді – веселим мандрівним поетом з трагічною долею.

Окрема частина роботи якоюсь мірою пов’язана із журналістикою. Спільно з Мирославом Яремаком реалізовуємо цикл розмов з прикарпатськими художниками, які працюють в царині сучасного візуального мистецтва. Це дуже цікавий культурний пласт, який ми хочемо донести до ширшого реципієнта. Спочатку в якості радіопрограм, а згодом світ побачить окреме видання під назвою „Пси святого Луки”.  

Ще один проект – це розмови з батьками відомих письменників. Такого ще не було, і має бути цікаво з кого виріс, скажімо, Степан Процюк чи Іван Малкович.

Щодо власне літературних творів, то пишу прозовий текст про рай, планую до літа його завершити.

Крім того, упорядкував повне зібрання творів Андрія Жураківського. Ця колосальна книга поки що чекає свого видавця”.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура