У неділю 1 квітня о 11.00, в приміщенні обласної бібліотеки ім. І. Франка (вул. Чорновола, 22), відбулась прес-конференція з нагоди відкриття представництва організації «CinemaHall» у м. Івано-Франківську.

«CinemaHall»  -  Міжнародна громадська організація, перша в СНД, що спеціалізується у сфері неформальної кіноосвіти, офіційний представник Європейської кіноасоціації організацій молодих професіоналів, студентів та ентузіастів NISI MASA в Україні. 

Метою Організації є вільний обмін інформацією, досвідом, створення спільних проектів між спеціалістами та починаючими кінематографістами.

Стираючи вікові, національні, професійні кордони, CinemaHall об’єднує людей, які не можуть жити без мистецтва кінематографа.

Напрямки роботи «CinemaHall»: кіноосвіта, кінопросвіта, кіно- та відеовиробництво.

Для того щоб відкрити представництво організації «CinemaHall» до Івано-Франківська завітали: Ілля Свідлер – президент CinemaHall; Дмитро Костроменко – сценарист з міста Одеса; Юлія Городнюк – програмний директор CinemaHall. Координатором організації в нашому місті став Руслан Райтер. 

В рамках відкриття всім присутнім розповіли про організацію та її діяльність, Дмитро Костроменко дав майстер-клас та розповів про тонкощі написання сценаріїв.

А на завершення відбувся показ короткометражних робіт команд CinemaHall з міста Ужгорода та Києва, відео робота івано-франківського кіноклубу «Маяк».

Івано-Франківськ став 8-м містом України, де функціонуватиме представництво організації. Загалом, CinemaHall функціонує у таких містах: Київ, Дніпропетровськ, Луганськ, Херсон, Одеса, Ужгород, Кременчук. Також є офіційні представники в Москві (Росія), Лондоні (Великобританія), Мадриді (Іспанія), Римі (Італія).

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура