Ми продовжуємо нашу рубрику і нагадуємо, що відтепер шанувальники літератури зможуть дізнатися, що цікавого планують українські письменники зробити протягом року і чим тішитимуть шанувальників своєї творчості? Про свої плани нам розповіла відома українська письменниця Марія Вайно.

„Я викладаю в Інституті мистецтв Прикарпатського Національного університету ім. В.Стефаника, тому наразі працюю над посібником „Сценарна майстерність”. Ця книга буде цікавою для студентів і для тих, хто хоче навчитися писати п’єси, кіносценарії, сценарії масових видовищ. Та про це детальніше поговоримо пізніше…

Окрім цього, при Івано-Франківській організації Національної спілки письменників України я створила творчу майстерню для молодих людей, які пишуть поезію, прозу, драматургію. Проводжу літературні об’єднання, зустрічі з поетами, прозаїками, секційні заняття та індивідуальні. Тут навчаються школярі, студенти, молоді люди до тридцяти років. Добірки опрацьованих творів молодих поетів під іменною рубрикою  можете побачити в молодіжній газеті „Світ молоді” (друкують нас через  тиждень). Крім того, ми готуємо твори до журналу „Перевал” та книгу, а вірніше – альманах творів літстудійців до видання.   Щодо власної творчості, то працюю над новелістикою, готую нову книжку з робочою назвою „Станіславські фрески”.Багато роблю і ще більше не встигаю. Боярин час – невблаганноплинний для мене особливо зараз. І це щось – із найважливішого, що мені у своєму віці треба поважати… Нехай всім читачам буде часового простору доволі!”

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура