Українські Карпати на радість любителям швидкої їзди на лижах досі вкриті снігом, тож схили ТК «Буковель» не пустують: лижники у доброму настрої долають траси. Цієї неділі його доповнили і весняне сонце, і величаві церковні дзвони, і вербова гілочка, якою гуцули у Передвеликодню неділю щиро «били» гостей курорту, примовляючи: «Не я б’ю – верба б’є. Будь великий, як верба, а здоровий, як вода, і багатий, як земля!»

  Ця давня приповідка викликала у кожного посмішку, в декого спочатку здивування, а потім все-таки посмішку та щиру подяку. Прадавнє вітання було не тільки відзнакою великого свята - Вербної неділі, але й запрошенням до участі у заняттях Школи гуцульських промислів, фольклору, етнографії, народних звичаїв та обрядів. 8 квітня гості курорту мали можливість взяти уроки з писанкарства, співу та організації розваг у Великдень, відкрити для себе світ мрій, весняний уклад життя жителів Карпат. Майстер-класи проводили:Олесь Опарій – викладач Львівської академії мистецтв, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Шовкова косиця»(м. Надвірна) та фолькгурт «Мажор» (смт. Богородчани).

    І надалі кожних вихідних для відпочиваючих та гостей курорту відомі народні майстри України проводитимуть майстер – класи з вишивки, ткацтва, різьбярства, гончарства, ковальства. А для любителів поспівати та потанцювати організовуватимуться майстер – класи з народного танцю та української народної пісні.

До теми: Освідчення на Буковелі (фото)

 

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура