З 20 по 29 квітня у приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії проходитиме уже традиційний щорічний фестиваль «Прикарпатська весна». На сьогоднішній прес-конференції організатори фестивалю розповіли про родзинки цьогорічного мистецького свята.

   У Івано-Франківську стартує «Прикарпатська весна»

 

Спочатку цей фестиваль планувався меншим, але вийшло так, що він триватиме 10 днів. Серед його учасників – колективи філармонії, а також гості з Києва, Львова, Одеси, Німеччини, Америки. «Для того, щоб привернути увагу глядачів, ми запропонували систему абонентів. Схожа практика є у світі, для нас це новинка, але сподіваюся, вона у нас приживеться», – розповідає директор філармонії Андрій Савка.

   У Івано-Франківську стартує «Прикарпатська весна»  Формуючи програму фестивалю, його організатори прагнули задовольнити як широкі, так і найвибагливіші смаки публіки. Саме тому участь прийматимуть представники різноманітних колективів.   У Івано-Франківську стартує «Прикарпатська весна»  Начальник управління культури облдержадміністрації Володимир Федорак переконаний, що фестиваль «Прикарпатська весна» уже давно переріс рівень обласного і може називатися міжнародним.   У Івано-Франківську стартує «Прикарпатська весна»  «У фестивалі традиційно приймають участь кращі музиканти з Прикарпаття і з інших країн. Кожного року фестиваль відкриває нові обличчя, адже його учасниками є як музиканти світового рівня, так і молоді виконавці, які вже мають своє ім’я», – каже Володимир Федорак. У Івано-Франківську стартує «Прикарпатська весна»    Гості фестивалю почують класичну музику, джазові композиції, популярні джаз-рокові твори, виступи хорових колективів. Власне, під час «Прикарпатської весни» свої музичні смаки зможуть задовольнити усі шанувальники музики. А самі запрошені на фестиваль його учасники переконані: вже незабаром «Прикарпатська весна» триватиме не лише 10 днів, адже музика повинна жити вічно і пробуджувати усе найкраще, що є у душах людей. У Івано-Франківську стартує «Прикарпатська весна»    У Івано-Франківську стартує «Прикарпатська весна»    У Івано-Франківську стартує «Прикарпатська весна»    У Івано-Франківську стартує «Прикарпатська весна»    Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати

Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура