8 травня о 19:30 в івано-франківському клубі «Гармидер» відбудеться неймовірне, драйвове, веселе дійство під інтригуючою назвою «Троїсті мужики», – це вибухова суміш письменників Братів Капранових та лідера гурту «Ot Vinta» Юрка Журавля. На вас чекають пісні, танці, теревені, вірші, співи, анекдоти, читання, кохання та багато іншого!

Цей епатажний тандем з письменників та музиканта з’явився завдяки книзі Братів Капранових «Щоденник моєї секретарки», яка надихнула Юрка Журавля на розкішні, багатообразні малюнки. У результаті ці ілюстрації доповнили друге видання книги.

Сам Юрко Журавель про роботу над книгою відгукується наступним чином: «Не знаю я!!! Не знаю і знати не хочу, чим надихнуло мене це творіння! Це, мабуть, як секс і кохання – можна зрозуміти, що викликає в тебе ерекцію, але не збагнеш за що саме кохаєш. Не знаю! Хай цим займаються критики і зануди. А я буду просто насолоджуватись. Пірнати з головою і злітати до самих небес. Плакати, реготати, боятися, боротися, пишатися і любити.»

«Троїсті мужики» вже відвідали Київ, Рівне, Луцьк, Дубно, Остріг та Тернопіль, а тепер їдуть до вас!

8 травня, вівторок. Івано-Франківськ:

14:00 Центральна бібліотека ЦБС - зустріч з читачами (вул. Пилипа Орлика, 5)

19:30 «Троїсті мужики» в клубі «Гармидер» (вул. Незалежності, 31)

Що таке «Троїсті мужики» — дивіться тут http://www.youtube.com/watch?v=BRa0ArczQIw&feature=youtu.be

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура