Минулої неділі у місті Бурштин (Галицький район Івано-Франківської області) відбувся виїзний концерт вихованців танцювального та вокального гуртків, які функціонують як осередок громадської активності на базах школи і народного будинку культури у селі Небилів (Рожнятівський район).

 

Небилівці виступили у Бурштині

 

 

Дана подія проходила у місцевому будинку культури «Прометей» і зібрала чималу кількість глядачів. У концерті української пісні «Весняні переспіви» взяли участь також уже відомі співаки району та області, зокрема аматорський колектив «Квіти ромену», що функціонує на базі обласного народного дому «Просвіта».

 

Небилівці виступили у Бурштині

 

 

Метою заходу є популяризація розвитку творчого потенціалу людей, які проживають у сільській місцевості, та надання їм можливості продемонструвати свій талант перед широкою аудиторією.

 

Небилівці виступили у Бурштині

 

 

Завданням проекту «Організація Недільної школи для мешканців села Небилів та навколишніх сіл Рожнятівського району», що здійснюється Івано-Франківською обласною організацією «Молода Просвіта» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”,  є проведення гуртків – комп’ютерні курси, курси започаткування власної бізнес-справи, танцювальний та вокальний гуртки – для мешканців сільської місцевості з подальшим розвитком напрацьованих результатів.

 

Небилівці виступили у Бурштині

 

 

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура