Сьогодні в Івано-Франківську незрячий співак і автор пісень Максим Самойлов через представників місцевих ЗМІ звернувся до небайдужих з проханням допомогти йому у записі першого авторського альбому.

   Незрячий співак з Тлумача шукає спонсорів для видання аудіо-альбому

 

«Я зібрав людей для того, щоб вирішити одну з моїх проблем. Дуже хочу знайти спонсора для запису аудіо-альбому. Половина його уже готова, потрібно записати ще 6 пісень, крім того,  хочу записати відеокліп. Тому звертаюся до меценатів по допомогу. Я мрію, щоб моя пісня зазвучала з радіо і телебачення, щоб мене частіше запрошували виступати на концертах», – сказав Максим Самойлов.  

   Незрячий співак з Тлумача шукає спонсорів для видання аудіо-альбому  Співак неодноразово приймав участь у різноманітних концертах та музичних конкурсах, серед них «Караоке на майдані», «Шанс», «Захід-шоу», «Пісня Прикарпаття».   Незрячий співак з Тлумача шукає спонсорів для видання аудіо-альбому  Частину пісень Максиму уже допоміг записати один спонсор – юрист з Івано-Франківська.   Незрячий співак з Тлумача шукає спонсорів для видання аудіо-альбому  «Я не маю музичної освіти, вважаю, що у мене дар Божий і, оскільки талант не можна заривати в землю, я мрію видати свій альбом», – розповідає Максим Самойлов.   Незрячий співак з Тлумача шукає спонсорів для видання аудіо-альбому  Для того, щоб мрія Максима здійснилася, йому потрібно зібрати ще 12 тисяч гривень на запис альбому, крім того, він називає орієнтовну вартість кліпу – до 2 тисяч доларів.  Небайдужі, які захочуть допомогти незрячому артисту, можуть зателефонувати йому за номером 0668210876.Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати

Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура