Як стало відомо, державна виконавча служба наклала арешт на майно Михайла Кіпермана, а також звернулася до суду з вимогою накласти стягнення і на майно його дружини - Віри Брежнєвої

Член наглядової ради «Укртатнафти», пан Кіперман кілька років тому «під свою бездоганну ділову репутацію» оформив в одному з українських банків кредитну картку, зняв з неї понад 1,3 млн. грн., І вирішив їх не віддавати. Юристи банку звернулися в суд - і виграли його: суд зобов'язав пана Кіпермана сплатити борг і відсотки.

Оскільки Михайло Кіперман не поспішає виконувати рішення суду - виконавча служба Голосіївського району в кінці 2011 року відкрила виконавче провадження щодо примусового стягнення зазначеної суми, і наклала арешт на все майно відомого українського бізнесмена.

У розпорядження ЗМІ потрапила звернення державного виконавця Голосіївського управління юстиції Києва до місцевого суду з вимогою накласти стягнення не тільки на майно пана Кіпермана, але й на майно його дружини Віри Кіперман (екс-солістка групи «ВІА Гра»), яка є власницею квартири по вулиці Саксаганського в Києві, де проживає подружжя, а так же автомобіля преміум-класу Hummer H2.

Михайло Кіперман ретельно приховує своє особисте життя від інших, і вимагає того ж від дружини, тому інформації про майно цієї пари небагато. Подейкують, що після весілля, Віра Брежнєва отримала в подарунок спортивний Mercedes за 200 000 доларів і позашляховик Cadillac - в повсякденне користування. Також журналістам стало відомо, що у подружжя Кіперманом є будинок під Києвом - в Конча-Заспі вони сусідять з власником УкрАвто Таріелом Всадзе, і велика квартира в центрі Києва.

За сімейним кодексом, - який визначає як рівний ступінь володіння майном подружжям, так і солідарну відповідальність сім'ї за боргами - від зірки вимагають повернути банку борг її чоловіка, які Кіперман зняв з кредитної картки.

Як би не приховував своє майнове становище великий український бізнесмен від журналістів, скоро, через «карткового боргу», про його стан зможуть дізнатися всі бажаючі. І навіть придбати яку-небудь дрібницю з дому Кіпермана-Брежнєвої, якщо виконавча служба почне розпродавати їх майно на публічних торгах.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура