«Івано-Франківськ -  найзакоханіше місто України!» - своїми враженнями ділиться Оля Гуменяк, учасниця національного танцювального шоу «Майданс»

Танцювальний номер наших танцюристів став, за рішенням журі, одним з найкращих та зробив їх реальними претендентами на перемогу, а момент, коли учасники показують долонями серця і «діляться любов’ю зі всією Україною», прославив наше місто, як одне з «найзакоханіших». Темою танцювального виступу Іванофранківців було свято Івана Купала.  «Перед самим виступом ми дуже хвилювалися, було вже холодно, а ми стояли босі,» - розказує дівчина, - «але вийшовши на сцену все забуваєш, є тільки танець і твоя усмішка».

За словами учасниці, найстрашніше було, коли на першому ефірі оцінював Литвинов, всі боялися, що він поставить погану оцінку, але він поставив «12». Не зважаючи на природній дух суперництва, команди дуже здружилися між собою і підтримували одна одну, особливо після ефіру, коли були виставлені всі бали і Львів був кандидатом на виліт. «Івано-Франківськ та Львів були найпозитивнішими містами, ми з ними постійно перекрикувалися кричалками, знайомилися, тому тоді дуже за них переживали. Ми й досі спілкуємося через соціальні мережі, даємо один одному коментарі та зауваження» - не без посмішки згадує Оля. І додає, що своїм власним виступом вони повністю задоволені, і хоча без дрібних огріхів не обійшлося, та складні для виконання моменти, за які найбільше переживали, пройшли чудово.

 Так що приїхали наші учасники з Києва змучені, але задоволені, та ще «сонячні», як «прозвали» їх інші учасники шоу. І хоча опісля комусь довелося загоювати свіжі синці й подряпини, а хтось лікує захрипле горло, настрій у всіх оптимістичний. А у новій програмі, тему якої поки що не розголошують, обіцяють ще більше драйву та злагодженості.

 

Катерина Танчак

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура